İntegro Instagram ve Facebook Yarışması Katılım Koşulları
İntegro Instagram ve Facebook Yarışması Katılım Koşulları

1. İntegro Ürün Bulmaca Yarışması, 18 Ağustos – 24 Ağustos 2021 tarihleri arasında İntegro tarafından Türkiye genelinde düzenlenmektedir.

2. Yarışmaya katılım Instagram ve Facebook üzerinden olacaktır.

3. Yarışmacılar İntegro’yu takip edip, gönderiyi beğenecek ardından 1 arkadaşını etiketleyerek cevabı paylaşımın altına bildirecektir.

4.Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Aksi halde, yarışmayı kazansalar bile ödül almaya hakları olmayacaktır.

5. Koşulları yerine getiren 4 kişi random çekiliş sonucunda iki İntegro ürününden birini almaya hak kazanacaktır.

6. Kazananlar, İntegro resmi Facebook ve Instagram hesaplarından 25 Ağustos 2021 tarihinde duyurulacaktır. Kazanan kişilerin www.integrogida.com/Iletisim üzerinden ad-soyad, adres ve iletişim bilgilerini iletmesi gerekmektedir.

7. Katılımcılar, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Hukuka uygun olmayacak nitelikte bir içerik paylaşması sonucunda, İntegro’nun karşılaşacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür.

8. Sahte hesaplar üzerinden yarışmaya katılarak ödül kazandığı tespit edilen kullanıcılar ödülden men edilecektir. İntegro’nun yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

9. İntegro yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri veya herhangi bir sebepten ötürü (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

10. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta İntegro’nun her türlü kayıtları esas alınacaktır.

11. Kazanan kişi hediyeyi devredemez, hediye tutarını TL olarak tahsil edemez, farklı bir tarihte kullanamaz, katıldığı kurgu dışında başka bir kurguda kullanamaz.

12. Aynı dönemde yapılan birden fazla yarışmaya katılan kullanıcılar, en fazla 1 adet hediye kazanma hakkı elde edebilirler.

13. Asil kazananların 7 iş günü içinde İntegro web sitesi üzerinden kişisel bilgilerini iletmemeleri durumunda yedek kazananlar ile iletişime geçilecektir. Yedek kazananlar ise 7 iş günü içinde İntegro web sitesi üzerinden kişisel bilgileri iletmeleri gerekmektedir.

14. Yarışmaya İntegro, Pak şirketler topluluğu ve Mois çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar. Böyle bir durumun tespiti halinde, İntegro’ya karşı herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

15. Yarışmaya katılan herkes, katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Yarışma Şartları’na uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, İntegro tarafından yapılacak ve İntegro Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır. İntegro bu Katılım Koşulları’nı gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Katılım Koşulları’ndaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

16. Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.